Ostatní služby - Návštěva a vyplnění času v nemocnici - PomocNemocným.cz

Návštěva a vyplnění času v nemocnici

Pacient je v nemocnici už dlouho a vy za ním nemůžete chodit každý den i když se toho domáhá. Je mu to dlouhé. Nabízíme službu Návštěva v nemocnici. Budeme za vaším pacientem docházet, povykládáme si, můžeme něco přečíst, zahrát. Třeba jste v úplně jiném městě, nebo státě a k pacientovi se nedostanete vůbec. Na vaše … Continued

Read More
Vyzvednutí dětí ze školy, školy, jeslí - PomocNemocným.cz

VYZVEDNUTÍ DĚTÍ ZE ŠKOLY, ŠKOLKY, JESLÍ

Jste dočasně hendikepovaní sádrou, bolestmi po operaci, porodu, či jiným způsobem? Nedojdete prostě nikam a dítko je ve škole? Pomůžeme Vám i v tomto. Vaše dítko za Vás vyzvedneme a přivedeme domů. Cestou třeba obstaráme nákup, zaplatíme složenky. Vše lze naplánovat tak, aby jste se mohli v klidu domácího prostředí uzdravovat a nemuseli se bát … Continued

Read More
Ostatní služby - Duchovní doprovázení - PomocNemocným.cz

Duchovní doprovázení

Naše teoložka zajišťuje duchovní doprovázení pacientům v jejich domácím prostředí, v nemocnicích a domovech s pečovatelskou službou.

Read More
Ostatní služby - Doprovod - PomocNemocným.cz

Doprovod

Budeme Vás rádi doprovázet na procházku, nákup, do kina či divadla. Cestou Vám budeme oporou. Doprovázíme i pacienty na invalidním vozíku.

Read More
Ostatní služby - Vyřídíme za Vás - PomocNemocným.cz

Vyřídíme za vás

Obstaráme za vás: návštěvu pošty a jiných úřadů, pomůžeme vyřídit příspěvky na péči, vyzvedneme léky a zdravotnické pomůcky, pomůžeme Vám zorientovat se ve výběru telefonních operátorů apod.

Read More