Úleva od bolesti kloubů pomocí plazmaterapie, vyhlazení vrásek

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=“2681″ img_size=“full“ alignment=“center“][vc_empty_space height=“10px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Co je plazma

Plazma je tekutá složka krve, která je z 90 % tvořena vodou. Zbytek tvoří organické látky, včetně trombocytů a růstových faktorů, které stimulují regeneraci pokožky. Jako taková se využívá v medicíně již léta.

Plazmaterapie

Jedná se o speciální technologii, která je založená na aplikaci vlastní obohacené krevní plazmy. Jedná se o produkt tělu vlastní, odpadají tak veškerá rizika jakýchkoli nežádoucích reakcí. Protože se jedná o vlastní, tedy fyziologický produkt našeho těla, nedochází k alergiím a minimalizuje se riziko imunologických reakcí.

Jedinečnost Plazmaterapie spočívá ve stimulaci přirozených mechanizmů lidského těla.

Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika.

Proces aplikace

Ošetření probíhá ambulantně, je bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky. Zákrok je vhodný pro muže i ženy, trvá obvykle do 30 minut.

Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo v ordinaci. Odebranou krev vložíme ve speciálních zkumavkách do centrifugy, kde se krev odstředí, poté se ihned aplikuje tenkou jehlou pod kůži.

Obnova chrupavek kloubů

Růstové faktory obsažené v krevní plazmě podporují hojivé procesy, příznivě působí na výživu a tvorbu tkání a také poškozenou tkáň regenerují. Aplikace plazmy do nemocného místa urychlí proces hojení a zabrání přechodu onemocnění do chronického stádia. Metoda je vhodná i pro pacienty s dlouhodobými potížemi spojenými s artrózou. V řádu několika dní polevují bolesti a zlepšuje se hybnost.

K dlouhodobému řešení úlevy od bolesti je nutné zákrok v intervalu 1 měsíce 5x opakovat.

Metoda je k tělu velmi šetrná, může nahradit operaci a ve srovnání s užíváním léků a kortikoidů, jako dosud jedinou možností léčby pohybového aparátu, naprosto unikátní.

Omlazení pleti

Plazma nastartuje, oživí a omladí Vaši pleť. Zpomalí proces stárnutí, výrazně přispěje k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Vyhlazuje vrásky a zlepšuje pružnost i texturu pleti.

Je vhodná pro všechny typy pleti, muže i ženy.

Díky plazmě se v kůži vytvářejí nová kolagenová vlákna a pokožka se postupně vypíná. Zlepšení kvality pleti je patrné již za 3 týdny, postupně se stává jemnější a pružnější, protože se v ní opět vytvářejí důležité látky. Tvorba kolagenu přetrvá po další 3 měsíce. Proceduru je možné třikrát opakovat v intervalu 4 týdnů.

Aplikace plazmy je vhodná doplnit kombinací s hydratující kyselinou hyaluronovou.

Kontraindikace

Ošetření není možné u pacientů, s akutními příznaky virózy, zánětu, popřípadě s opary či afty. V den ošetření se vyhněte alkoholu.

Jiné kontraindikace nejsou.

Ceník

Ošetření kloubů
Velký kloub (kolenní, ramenní, loketní)  500,-
Ruka  500,-
Omlazení pleti
Obličej + kyselina hyaluronová,kryoterapie 6000,-
Obličej ( při opakování ) 3000,-

Kontakt

Zákrok provádí zkušený tým lékařů pod vedením MUDr. Labčíkové

Objednání, konzultace

Mail:
seniorlinka@gmail.com
info@pomocnemocnym.cz

Telefon:
+ 420 605 204 491
+ 420 777 800 805[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]